Hidrolik Krom Mikser

Ürün Görselleri

Hidrolik Krom Mikser

Genel Tanımlama

 Mikser dolaplardaki enerji, su, yer, tasarrufu, yükleme ve boşaltma kolaylığı, ısı ve proses kontrol imkanı, kimyasal malzemelerin iyi karışması ve reaksiyonun hızlı olması gibi kullanma avantajlarına ilave olarak bir dolaptan istenebilecek tüm kullanım kolaylıkları ile donatılmış bilgisayar kontrollü mikser dolaptır. Modern deri fabrikalarında kullanıcının erişebileceği en iyi kalitede işlentiyi, en ekonomik ve en kısa zamanda ideal proses kontrolü ile yapabilmesi hedeflenerek geliştirilmiştir.

Yeni geliştirilen bu hidrolik mikserde deri işleme teknolojisindeki ıslatma, kireçlik,pikle çözme, pikle kromlama, retenaj ve boya gibi tüm işlentiler bilgisayar kontrollü olarak yapılabilmektedir.

Mikser tipi dolaplardaki ısı kayıpları ve buna bağlı olan enerji sarfiyatı çift cidar arasına enjekte edilerek uygulanan sıkıştırılmış poliüretanlı ısı izolasyonu sayesinde en aza indirilmiştir. Ayrıca ısıyı sabit tutabilmek için sisteme verilen buharın olumsuz etkileri de minimum noktaya getirilmiştir.Yüklemede sorun olan deri, deri kimyasalları ve suyun tartılmasına bilgisayarlı kontrol sayesinde otomasyon getirilmiştir.

Mikser istenilen sıcaklık derecesindeki suyu, önceden tesbit edilmiş oranlarda otomatik olarak almaktadır. Yıkama ve flüte boşaltma otomatik vanalar ile programlanarak yapılmaktadır. Ayrıca Mikser, Otomatik ve kontrollü kimyasal dozlamaya tam uyumludur. Hidrolik krom nikel mikser dolap önceden programlanan çalışma eğiminde otomatik olarak pozisyon alıp emniyetli bir çalışma için hidrolik olarak kilitlenebilmektedir. Her türlü hidrolik tesisat kaçaklarına karşı kapak ve kaldırma sistemi tam emniyetlidir.

Gövde 316 kalite krom nikel çelikten çift cidarlı olarak imal edilmiş rijit bir yapıya sahiptir. Titreşimsiz ve sessiz çalışan mikser dişli sistemle tahrik edilmekte, 0-17 devir arasında kademesiz devir değişebilmektedir. Dolabın kumanda paneli ve diğer çelik aksamı deri fabrikalarının korozif ortamından korunmuştur.

Deri işlentisinte kalite ve başarı Deri-Maksan Hidrolik Krom Nikel Mikser dolapla bütünleşmiştir.

Teknik Özellikler

hidrolik-krom-mikser-teknik
hidrolik-krom-mikser2
hidrolik-krom-mikser3