Basında Derimaksan

sayin-recep-tayyip-erdogan

T.C. Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN’ın Moğolistanda verdiği resepsiyona davet edilen firmamızın imzaladığı kontrat nedeniyle Başkanımız Hüseyin Gülmez’i tebrik etme esnasındaki görüntüsü.

sayin-suleyman-demirel

9. Cumhurbaşkanımız Sayın Süleyman Demirel ile..

kazakistan

Derimaksan`nin Kazakistan’ın Semiplatinski şehrinde kurduğu SE-MİR ünvanlı deri fabrikasının bizzat açılışını yaptığı Kazakistan Devlet Başkanı Nur Sultan Nazarbeyev ile başkanımız Hüseyin Gülmez’in basına yansıyan görüntüleri..

battulga-khaltmaa
Başkanımız Hüseyin Gülmez ile Moğolistan Devlet Başkanı Battulga Khaltmaa’nın beraber görüntüleri..
Fakhriddin-Boboev-basinda-biz

16-18 Ekim 2019 tarihleri arasında Özbekistan – Taşkent’te gerçekleşen UzCharm Fuarı’ndaki standımızı ziyaret eden Özbekistan Deri Bakanı Fakhriddin Boboev

Farkhod-Nurmuhammedov-basindabiz

16-18 Ekim 2019 tarihleri arasında Özbekistan – Taşkent’te gerçekleşen UzCharm Fuarı’ndaki standımızı ziyaret eden Özbekistan Deri Bakanı Yardımcısı Farkhod Nurmuhammedov

derimaksan-ozbek1derimaksan-ozbek2derimaksan-ozbek3derimaksan-ozbek4

Firma sahibi Hüseyin Gülmez’in Özbekistan’da 2.deri fabrikasını kuran 30 yıllık arkadaşıyla merkez ofisimizdeki görüntüleri.

Yousef-Zatary-basinda-biz

30 yıllık müşterimiz olan babasından devraldığı tabakhanesi için yine bizi tercih eden Filistinli dostumuz Yusuf

Mamad-basinda-biz

Azerbaycan’daki fabrikası için makinelerini gönderdiğimiz müşterimiz Mamad Bey

Uzcharm-Ekim-2019-Stand-HG-1Uzcharm-Ekim-2019-Stand-HG-4Uzcharm-Ekim-2019-Stand-HG-2

16-18 Ekim 2019 tarihleri arasında Özbekistan – Taşkent’te gerçekleşen UzCharm Fuarı’ndaki standımız

uzcharm-nisan-2019-1uzcharm-nisan-2019-2uzcharm-nisan-2019-3

3-5 Nisan 2019 tarihleri arasında Özbekistan – Taşkent’te gerçekleşen UzCharm Fuarı’ndaki standımız

AYSAF-2019-Kasım-1AYSAF-2019-Kasım-2AYSAF-2019-Kasım-3

20-23 Kasım 2019 tarihleri arasında İstanbul CNR Expo’da gerçekleşen AYSAF’taki standımız

AYSAF-Mayıs-2019-1AYSAF-Mayıs-2019-2AYSAF-Mayıs-2019-3

2-5 Mayıs 2019 tarihleri arasında İstanbul CNR Expo’da gerçekleşen AYSAF’taki standımız

AYSAF-Kasım-2018-1AYSAF-Kasım-2018-2AYSAF-Kasım-2018-3

26-29 Kasım 2018 tarihleri arasında İstanbul CNR Expo’da gerçekleşen AYSAF’taki standımız

derimaksan-fuar

9-12 Mayıs tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleşen Uluslararası Ayakkabı Yan Sanayi Fuarı’ndaki standımız.

Ganbayar-Harnuud-1

Moğolistan’daki acentemiz Ganbayar Harnuud ve Moğol misafirlerimiz Ulanbator valisi Tsevelmaa ve vali yardımcısı Enkhtur ile 2018 Kasım AYSAF’ta birlikteydik.

Poursanidi-1Poursanidis-2

27 yıllık dostumuz ve müşterimiz Poursanidis ailesine AYSAF 2019 Mayıs fuarındaki ziyaretlerinden ötürü teşekkür ederiz.

Seyit- Ahmet-Çakır

Deri fabrikası kurmak için firmamızı tercih eden Cezayirli yatırımcılarla ve Ahmet Bey’le ofisimizde

Nadjib-Labed-1

Cezayir acentemizle ofisimizde

idir-amar

Cezayirli müşterimiz Yün Tesisi kurulumunu firmamızdan talep etti.

osman-kamilov

Özbekistan’da kurduğumuz ilk deri fabrikamızın Genel Müdürü Osman Kamilov’la UzCharmExpo 2019 Nisan fuarında buluştuk.

mısır-abdulhameed

Deri fabrikasına Boya Makinesi siparişi veren Mısırlı müşterimiz Abdelhamed

hassan-1

Libya’da kurulacak yün tesisinin detaylarını görüşmek için AYSAF 2019 Kasım fuarında standımızı ziyaret eden firma yetkilisi Hassan

atameken

Kazakistan Cumhuriyeti Girişimciler Ulusal Odası (ATAMEKEN)’in İstanbul’da düzenlemiş olduğu toplantıdan

derimaksan-irak-heyet

Türkiye’de yaptıkları araştırmalar sonucunda projelerini firmamızla gerçekleştirmeye karar veren Kuzey Iraklı yatırımcılarla merkez ofisimizde gerçekleştirdiğimiz toplantı esnasında..

derimaksan-sudan-heyet

Sudan’dan gelen yatırımcıların gerçekleştirdiğimiz toplantı sonrası ofisimizdeki Sudan bayrağı altındaki fotoğrafı.

pakistan

Pakistan Karaci`de düzenlenen deri fuarına katılan firmamız Derimaksan’ın standına ziyaret eden Pakistan Cumhurbaşkanı Sayın Faruk Ahmet Kan Leghari ile başkanımız Hüseyin Gülmez’in basında yayınlanan görüntüsü..

mesut-yilmaz

Türkiye Cumhuriyetinin Başbakanı Mesut YILMAZ’ın İstanbul uluslararası fuardaki standımıza yaptığı ziyaret görüntüsü..

sayin-yalim-erez

Eski Sanayi ve Ticaret Bakanı ve XX. Dönem Muğla Milletvekili Sayın Yalım Erez ile..

islam-kerimov2islam-kerimov1

Özbekistan Devlet Başkanı İslam Kerimov’un yardımcısı İsmailov’un Türkiye’nin İzmir şehrinde bulunan firmamıza ziyareti esnasında firmamız yöneticileri ile beraber görüntüsü..

kirgizistan

Azerbaycan heyeti ile yapılan deri fabrikası tesisi kurma protokolunun basındaki görüntüsü..

kasanay1kasanay2kasanay3kasanay4

Derimaksan’ın Özbekistan’ın Kasansay şehrinde  anahtar teslimi olarak kurduğu Kas-Mir deri fabrikasının açılış esnasında basındaki görüntüleri

gulistan1gulistan2gulistan3

Derimaksan’ın Özbekistan’ın Gülistan şehrinde deri işleme tesisi Taşkent`te de konfeksiyonu olan ve anahtar teslimi olarak kurduğu Gül-Mir Deri fabrikasının açılış esnasında basındaki görüntüleri

altin-deri-fabrikasi

Özbekistan’ın Andijan şehrinde Deri-maksan’ın anahtar teslimi kurduğu Altın Deri fabrikanın açılış konuşmasını yapan başkanımızın basındaki görüntüsü..

ozbekistan-tacikistan

Firmamız Derimaksan’la yapılan deri fabrikası protokolu esnasında İzmirdeki deri fabrikalarını ve teknolojiyi tanımak isteyen Özbekistan Hafif Sanayii Bakanı Batır Kadiroviç Ergaşev’in Menemen Deri Organize ziyaretinin basındaki görüntüsü..

tahran-deri-fuari

İran’ın başkenti Tahran’da düzenlenen deri fuarına katılan firmamız Derimaksan’ın fuardaki stand görüntüsü ve Fuar sonrası İran temsilcimiz Bay Sasani ile beraber müşteri ziyaretinin görüntüsü..

kenya1kenya

Kenya Devlet Yetkilisi Julius Ole Sunkuli ile Kenya Pan Pacific Holdings firma yetkilisinin Kenya’ya kurulacak Deri Fabrikası için Yön Kur.Bşk Hüseyin Gülmez ile Firmamızda yapılan toplantı odasındaki   görüntüleri..

bayanjargal

Başkanımız Hüseyin Gülmez ve Deri Müh Cumhur Şirin ile Moğolistan Sanayi Bakanı yardımcısı TSOGTGEREL Bayanjargal ‘ın beraberce görüntüleri

mogolistan-sanayi

Başkanımız Hüseyin Gülmez ve Deri Müh.Cumhur Şirin ile Moğolistan Sanayi Bakan Müşteşarı Tseveenravdan Bayarmaa ve Moğolistan Deri ve Yün Sektörü Sorumlusu D.Amarjargal’ın Beraberce görüntüleri

mogolistan4

Firmamızın Moğolistan da günlük 3000 kg Büyükbaş,1800 Adet küçükbaş kapasiteli (konfeksiyon dahil) anahtar teslimi deri fabrikası projesinin imzalandığı esnadaki görüntüsü.

bahri-vatansever

Suriye’deki deri sempozyumunun ardından toplanan sektör temsicileri ile Suriye Acentamız Bahri Vatansever ve Başkanımız Hüseyin Gülmez ile Satış Müdürümüz Okan Ateşler’in basındaki Görüntüleri..

moskova-fuari1moskova-fuari2

Rusya’nın başkenti Moskova’da düzenlenen Türk ihraç ürünleri fuarına katılan firmamızın fuardaki standından  görüntüler..

tanning-tech

İtalya’da düzenlenen Tanning Tech fuarına katılan firmamız Derimaksan’ın fuarda sergilediği makinanın önünde Başkanımız Hüseyin Gülmez ile Satış Müdürümüz Okan Ateşler`in basında yeralan görüntüsü..

pekin-fuarı2pekin-fuarı1

Çin’in başkenti Pekin’de düzenlenen Türk ihraç ürünleri fuarına katılan firmamızın fuardaki stantda çinli ziyaretçilerle görüntüsü..

non-stop-deri

Deri Leather Fashion Dergisi tarafından deri makina sektöründe yılın işadamı seçilen Başkanımız Hüseyin Gülmez’in seçildiği anki basındaki görüntüsü..

hindistan

Hindistan firmaları ile firmamız Derimaksan arasında imzalanan satış sözleşmeleri sonrasında Hindistan delegasyonu ile firmamız yetkililerinin basındaki görüntüleri..

carlesi

Başkanımız Hüseyin Gülmez ile Carlessi firmasının Başkanı Duilio Carlessi arasında imzalanan Know-How anlaşması sonrasındaki basın görüntüsü..

shangai-fuar

Çin’in Shangai şehrinde düzenlenen fuara Türkiye’den deri makina üreticisi olarak bir tek firmamız Derimaksan’ın katıldığı fuardaki standının görüntüsü..

derimaksan-gazete

Yunanistan’a deri makinası satışını gerçekleştiren ilk Türk firması olan Derimaksan’ın makina teslimi esnasındaki Satış müdürümüz Okan Ateşler ile Yunanistan acentamız Yanis Arnavutoğlu’nun basındaki görüntüleri..

ruanda

Ege Bölgesi Sanayi Odasında Ruanda Eyalet valisi Bayan Odetta ve Ruanda Türkiye  Büyükelçiliğinden ticari Ateşe Vivian Kayıtesi  ile Şirketimizin Yön kur.Bşk Hüseyin Gülmez  Deri işleme makinaları hakkında bilgilendirme toplantısında.

johannesburg2johannesburg1

Güney Afrika’nın Johannesburg şehrinde düzenlenen fuara katılan firmamız Derimaksan’ın Başkanı Hüseyin Gülmez ile Satış Müdürümüz Okan Ateşler’in sektör  temsilcileri ile yaptıkları toplantının görüntüleri..

mogolistan6

Başkanımız Hüseyin Gülmez ile firmamızın Deri Bölüm Başkanı  Deri Müh Cumhur Şirin’in antlaşma için gittikleri Moğolistan Ulaanbaatar’daki Görüntüleri.

sohret-can

Özbekistan Namangan şehrinin valisi Şöhret Can ile firmamız arasında imzalanan protokol sonrası Başkanımız Hüseyin Gülmez ile basındaki görüntüleri..

taskent-buyukelcisi-erdogan-aytun

Türkiye Özbekistan Taşkent Büyükelçisi Erdoğan Aytun Bey’in kendi makamında Başkanımız Hüseyin Gülmez ve Deri mühendisimiz Cumhur Şirin’in basındaki görüntüleri..